Akademia Ronin Judo

To specjalny program, skierowany do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Alternatywa dla tych, którzy są jeszcze za mali na tradycyjne zajęcia judo w Naszym Klubie.

Akademia Ronin to specjalny program, skierowany do najmłodszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Alternatywa dla tych, którzy są jeszcze za mali na tradycyjne zajęcia judo w Naszym Klubie.

Nasze treningi to:

  • Ćwiczenia skoncentrowane na zręczności, równowadze i koordynacji ruchowej.
  • Rozwijanie zdolności motorycznych poprzez zabawę
  • Kształtowanie postawy sportowej od najmłodszych lat
  • Wprowadzenie dzieci w środowisko, które sprzyja rozwojowi samodyscypliny.
  • Akademia Ronin Judo stanowi idealne przygotowanie dla dzieci, które w przyszłości chciałyby dołączyć do grup judo w Klubie Sportowym Ronin Judo Kraków.

W Akademii Ronin Judo skoncentrowani jesteśmy na kompleksowym rozwoju dzieci, oferując precyzyjne ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową i wzmacniające zdolności koncentracji. Program judo kształtuje nie tylko umiejętności sportowe, ale także zasady samodyscypliny i współpracy. Dzięki ćwiczeniom grupowym integrujemy społeczność i rozwijamy zdolności interpersonalne. Stopniowe wprowadzanie do technik judo przygotowuje maluchy do przyszłego udziału w tradycyjnych zajęciach w klubie. W Akademii Ronin Judo stawiamy na radość z aktywności fizycznej, wykorzystując zabawę, kreatywność i pozytywne podejście do nauki judo.

Miejsce:

Zajęcia odbywają się w placówce przedszkolnej, do której uczęszczają dzieci. Dni i godziny są ustalane indywidualnie z każdym przedszkolem.

Płatności:

Płatność za zajęcia jest stała przez cały rok zajęć. Opłatę wnosimy na konto bankowe klubu do 10 dnia każdego miesiąca.

Zapisy:

W przypadku wyrażenia chęci uczestnictwa w zajęciach wystarczy zapisać się na listę znajdującą się w przedszkolu.