Zamówienia judogi

Zamówienia na judogi czas zacząć. Bardzo prosimy o sprawdzenie wymiarów odpowiadającego Państwu stroju. Wybrany strój (kolor i wymiar) podajemy trenerowi na treningu w celu złożenia zamówienia. Zamówienia przyjmujemy do 23.10.2023

Zamówienia na judogi czas zacząć.

Bardzo prosimy o sprawdzenie wymiarów odpowiadającego Państwu stroju.

Wybrany strój (kolor i wymiar) podajemy trenerowi na treningu w celu

złożenia zamówienia. Zamówienia przyjmujemy do 23.10.2023

JUDOGI BIAŁE:

https://imssport.pl/pl/p/Judoga-adidas-Evolution-II-J250E/575

JUDOGI NIEBIESKIE:

https://imssport.pl/pl/p/Judoga-adidas-Evolution-II-Niebieska-J250BE/430

Judoga Evolution II

Kimono dla dzieci do judo, ju jitsu i aikido. Przeznaczone głównie dla początkujących i średnio zaawansowanych adeptów sztuk walki. Idealne do treningu i na zawody. Lekka plecionka o gramaturze 250 g/m2. Dla zwiększenia wytrzymałości oraz komfortu treningu zastosowano mieszankę bawełny z poliestrem.

Firma adidas wyszła na przeciw problemowi szybkiego wyrastania dzieci z judog. Model Evolution oznacza, że jest dwu rozmiarowy - 2 w 1.Kimono posiada podwinięte rękawy i nogawki. Wystarczy wyciągnąć jedną nitkę i powiększa się rozmiar. Judoga adidas Evolution II w porównaniu z innymi strojami marki adidas wykonana jest z lekkiej plecionki, dzięki temu zapewnia komfort, lekkość i przewiewność użytkowania.

Dostępne rozmiary: 100/110 cm, 110/120 cm, 120/130 cm, 130/140 cm, 140/150 cm. 150/160 cm.

Kimono występuje w kolorze niebieskim i białym. Na ramionach gładkie naszywki z niebieskimi paskami i znaczkiem adidas. Na dole kołnierza gładka naszywka z logo adidas. Wygląda efektownie i estetycznie. W skład kompletu wchodzi bluza, spodnie na gumce wraz z troczkami do wiązania oraz biały pas z naszywką producenta. Prosimy pamiętać że wszystkie oferowane stroje wykonane z bawełny, jak również z dodatkiem poliestru, będą się kurczyły podczas prania. Producent zaleca pranie w temperaturze 30° C i używanie łagodnych środków piorących.